Mühendislik FakültesiÇevre Mühendisliği

Çevre Mühendisliği

Marmara Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Mezunları

 

1994 Mezunları

1995 Mezunları

1996 Mezunları

1997 Mezunları

1998 Mezunları

1999 Mezunları

2000 Mezunları

2001 Mezunları

2002 Mezunları

2003 Mezunları

2004 Mezunları

2005 Mezunları

2006 Mezunları

2007 Mezunları

2008 Mezunları

2009 Mezunları

2010 Mezunları

2011 Mezunları

2012 Mezunları

2013 Mezunları

2014 Mezunları

2015 Mezunları

2016 Mezunları

2017 Mezunları

 

1994 Mezunları 

Merih Aydınalp
Müge Büyüksolak
Gamze Coşar
Gönül Gülsoy
Alper Özsoy
Deniz Sönmez

başa dön

1995 Mezunları

Ahmet Akçacıoğlu
Korkut Burak Bağran
Tolga Birer
İlkay Cam
Olcay Ebcin
Mete Evcimen
Barış Kan
Fatma Karyel
Yusuf Koçak
Bilge Dinçer
Yonca Dizman
Erkan Ercan
Abdullah Kerem Gül
Özlem Gülek
Ufuk Malak
Umut Şenöler

başa dön

1996 Mezunları 

Bilge Alpaslan
Hulusi Fatih Altay
Arzu Celen
Elif Civelek
Aslıhan Kaptanoğlu
Hakan Mintaş
Hatice Özusta
Nüket Safran
Mustafa Tuncer
İlknur Yalçın

başa dön

1997 Mezunları 

Ceren Aralp
Serdar Atlı
Erhan Bağrıaçık
Barış Çallı
Barış Çömlekçi
Selmin Dilbaz
Gürkan Göçmen
Ayça Ebru Mutlugil
Müjgan Oladı
Taner Pirim
İrem San
Başak Toprak
Zeynep Alev Toprakoğlu
Mustafa Yahşi
Neslihan Yazıcı
İlhami Doğan
Yeliz Menlikli
Nesimi Özkurt

başa dön

1998 Mezunları

Özgür Doğan
Özgür Küçükhüseyin
Arman Anık
Emel Hacer Ayaz
Fatma Nur Aydın
Burçak Demirel
Cem Tuluğ Eraydın
İlke Erdoğan
Dilek Gören
Şehnaz İnce
Zeki Hakan Kocamemi
Özlem Küçük
Özgür Madak
Esra Özsu
Sinan Şenok
Serdar Seymen
Mustafa Tepetam
Kenan Uçar
Levent Akar
Kubilay Hot
Sinan Özdemir
Dani Siyalom

başa dön

1999 Mezunları

Mehmet Şevket Akyel
Mert Enver Çerpeş
Cem Ceylan
Osman Bahadır Cömert
Fehime Başak Erol
Ayşe Yeşim Ertekin
Kemal Ömer Özkan
Kıvanç Trakman
Hakan Altun
Lina Benhalegua
Mehmet Çağrı Bircan
Emre Buğday
Yasemin Çimen
Deniz İnci Demirkanlı
Eray Doğan
Cemil Bora Erşahin
Orhan Gökyay
Bora Güleryüz
Pınar Güngör
Sibel Karaçay
Ayşegül Kuşaksız
Y. Cenk Terzioğlu
Ahmet Süheyl Üçışık
Kozet Yapsaklı
Gürkan Yenice
Ela Yılmaz
Selvihan Burcu Balcıoğlu
Chadi El Naoufal
Meltem Kıygı
Serkan Özkaya
Arzu Öztürk
Eda Şirolu
Bülent Mertoğlu
Hakan Gül

başa dön

2000 Mezunları

Yusuf Çevik
Melike Hatipoğlu
Barış Kaplankıran
Burak Anadolu
Ahmet Aslan
Ercan Başaran
Şadiye Çimeli
Koray Demirkazık
Neşe Düzova
Didar Ergene
Özgür Evren Gölbaşı
İbrahim Kerem Günaydın
Turan Haldız
Neslin Utku Karpuzcu
Sema Koçum
Pınar Nart
Eda Odabaşı
Dilek Özkan
Özlem Ramzey
Filiz Şimşek
İlkay Tümer Ülker
Nevin Ütebay
Erhan Zorer
Burak Çağatay
Ebubekir Uğur
Serhat Utku
Bora Yücelten
Özgür Uçaş
Sibel Sinem Zorlu

başa dön

2001 Mezunları

Hüseyin Cihan
Ömür Çolak
Kürşat Seyfi Demirezen
Derya Dursun
Elif Kılıç
Derin Oğuz
Adile Evren Tuğtaş
Müge Yılmaz
Derya Aksu
Evrim Bütünoğlu
Seyfettin Serkan Çitoğlu
Çiğdem Demircioğlu
Ali Rıza Kılcı
Muzaffer Uludağ

başa dön

2002 Mezunları

Aykut Türkçü
Özge Altınel
Şevket Serhat Aydın
Didem Bilgiç
Eda Erdoğan
Havva Ergun
Hacı Mehmet Konukcu
Neslihan Taş
Serkan Akbulut
Aslı Alkan
Alpay Aydın
Evrim Can
Ayten Davutluoğlu
Bahadır Erdil
Onat Eren
Fehmi Fatih Gedik
Fatma Gelgeç
Emine Girgin
Beyza Güneş
Gülseren Keleş
Vedat Kurak
Banu Özer
Sinem Özyılmaz
Tolga Semerci
Figen Şişman
Murat Varol
Elçin Yazar
Ergün Yücesoy
Murat İbrahim Akbar
Semiha Kiraz
Hüseyin Özdemir
Harun Yuva

başa dön

2003 Mezunları

Murat Felekoğlu
Fatih Altunkaynak
Aziz Anbar
Saynur Candan
Mehmet Tamer Çobanoğlu
Ozan Emre Demir
Ayşe Yeşim Doğanay
Selçen Durmaz
Nükhet Efecik
Ömer İnan
Mutlu Küpçü
Ahmet Vehbi Muslu
Azim Novruzov
Yücel Özyurt
Kerem Saka
Gülçin Deniz Salpar
Serdar Şam
Alp Şeber
Fevzi Tapan
Fatih Topbaş
Adem Azmi Tütüncü
Ertan Yıldız
Ersan Yılmaz
Uğur Daban
Ali Cumhur İpekbayrak
Abdullah Yalçınkaya

başa dön

2004 Mezunları

Tamer Gürcan
Alparslan Güngör
Mehmet Murat Adaköy
Buğra Bayender
Derya Güçlü
Nuray Güler
Fatma Neslihan Sönmez
Kuban Turan
Hilal Uflaz
Güldane Yılmaz

başa dön

2005 Mezunları

Aytuğ Berçin
İme Akanyeti
Sinem Akyurt
Özge Arıcı
Şule Bayar
Erol Bölek
Işıl Cinoğlu
Ahu Dede
Selami Demir
Tuğba Ertok
Mustafa Selman Genç
Ercan Gürbulak
Tuba Hoşser
Esra Sabancı
Murat Şenel
Seda Topçu
Deniz Tufan
Tuğba Zorlu
Deniz Canikli
Ayşegül Gür
Adnan Berkay Özdemir
Kadir Yavuz Yıldırım
Burcu Kayahan

başa dön

2006 Mezunları

Nihal Sevingel
Talha Adıyaman
Mbaraka Rajabu Ally
Doğa Arslan
Mithat Sinan Binici
Hasan Tuna Çalışkan
Artül Çan
Duygu Erdem
Kübra Eriçyel
Eda Nur Gencer
Sefa Gür
Füsun Irgız
Sefer Kanbur
Metin Karaçam
Göknur Özpolat
Özge Pulanay
Ozan Soytürk
Erdem Şenel
Okay Tarlan
Tuğçe Tuna
Nurçin Tunçdöken
Figen Turgan
Mehtap Vural
Funda Yıldırım
Levent Hulki Dal
Sefa Gür
Nihan Kaplan
Hasan Külahcıoğlu

başa dön

2007 Mezunları

Nilüfer Tutoğlu
Sumru Yüksel
İhsan Nur Akyüz
Burcu Alanyalı
Şerif Efe Alikadıoğlu
Nevin Bakıcı
Pınar Başoğlu
Hale Bozkurt
Burcu Cancı
Pelin Çavdar
Fatma Tuba Çitak
Esra Çöllü
Zeynep Beril Görgün
Burcu Günay
Fevziye Işık Güner
Çiğdem Kalkan
Nihal Karakaş
Korkut Kaşıkçı
Ece Özacar
Işık Öztürk
Özge Pulanay
Göknil Şarlı
Esra Tandoğan
Esra Türkmenoğlu
Kadir Ulutaş
İbrahim Uyanık
Betül Yalçın
Muhittin Yüksel
Mustafa Kemal Hasılcı

başa dön

2008 Mezunları

Pınar Turan
Çiğdem Aliyazıcıoğlu
Esra Alkan
Osman Ateş
Atilla Atmaca
Begüm Aydoğan
Murat Ayhan
Seden Baltacıbaşı
İsmail Şükrü Bostancı
Sibel Çetin
Güneş Demir
Rasim Deveci
Özge Sesil Erdem
Özlem Güner
Fatma Burçin Gürkan
Nihan Hacısalihoğlu
Doğuşhan Kılıç
Güliz Derya Kültür
Cengiz Malkoç
Esra Menekşe
Müge Oğuz
Esra Özdemir
Pınar Özurgancı
Meltem Parkan
Selen Solak
Duygu Şahin
Burcu Yazıcı
Ayşen Gözde Yılmaz
Selda Yiğit

başa dön

2009 Mezunları

Ahmet Işıklılar
Ayşe Hikmet Parlak
Ali Olcaytu
Zeynep Buket Yıldırım
Onan Kaba
Duygu Avcıoğlu
Murat Bal
Merve Candan
Gökçe Caymaz
Emre Çelebi
Gülfem Çelikel
Öner Eliri
Mustafa Doğuhan Ersidar
Berna Güven
Twaha Ramadhani Issa
Esra Kabakçı
Mesude Karatekin
Fatma Kayım
Mehmet Kesiktaş
Gökçe Kor
Fatih Kutlu
Nilay Ördek
Özgür Selimoğlu
Tahir Evren Şener
Melike Neşe Tezel
Aslıhan Ural
Ayşe Ayça Yalçın
Burcu Yazıcı
Burak Yüzer
Buğra Çelik
Simge Demir

başa dön

2010 Mezunları

Cazibe Gökçe Alpay
Jetmir Aruçi
Samet Çırak
Kıvanç Demir
Gülay Nihan İşbil
Lamia Didem Kamoy
Sinem Soyer
Taylan Tuna
Burcu Yalçınkaya
Züleyha Atlay
Mustafa Merih Aydın
Deniz Canıçevik
Sercan Gezer
Ece İzbul
Fatih Karaca
Hande Kartal
Ayşe Erenşah Kaya
Fatih Kaya
Selin Kaya
Osman Erdem Kestioğlu
Sibel Kızılgül
Uğur Küçükbayrak
Merve Maçin
Rana Okur
Ayla Öngören
Mesut Emrah Öztürk
Gökçen Sağlam
Ayşegül Sevimli
Reyhan Şengür
Ayça Tanrıöver
Ebru Taş
Meryem Topcu
Barış Tor
Burcu Elif Vardar
Sevda Ezel Yıldırım
İrçe Didem Yıldız
Gözde Yılmaz

başa dön

2011 Mezunları

Mahmut Arduç
Habib Çelik
Hasan Öktem
Başak Deniz Karabulut
Nazenin Güre
Can Şerbetçi
Deniz Atakan
Hüsne Merve Kuş
Sedat Kekeç
Sevim Solak
Dilara Terzioğlu
Cansu Deniz
Gözde Özben
Sevgi Sarı
Özden Özsoy
Bekir Fatih Kahraman
Merve Öztamer
Gamze Özdemir
Fatma Seda Hasşerbetçi
Aslı Sedem Özgen
Hatice Özlem Kırıştı
Ufuk Dinç
İrem Bengisu Şeker
Özlem Akın
Sahra Gülcü
Duygu Bilen
Yunus Emre Bıyıklı
Nilüfer Şimşek
Kutlay Gül
Hatice Yeşil
Uğur Balbay

başa dön

2012 Mezunları

Hande Öztaşkent
Halil Uz
Meltem Şahin
Selvi Sağnıç
Korhan Tınaztepe
İpek Göktaş
Merve Dönmez
Feraye Sarıalioğlu
Burcu Bilgen
Melike Solak
Doruk Elaldı
Okan Türkanıl
Havva Pelin Kunduracı
Hatice Taner
Elvin Öksüz
Cansu Kuzey
Cansu Aydemir
Aslı Alçiçek
Esen Özlem Kırtman
Dilek Emanetoğlu
Ece Furuncu
Cansu Güney
İsmet Elma
Şennur Arslan
Ece Şallı
Ecem Öner
Sibel Aydın
Dilara Sancar
Merve Naz Medin
Hülya Civelek
Müge Kafadar
Bengi Berker
Merve Uluç
Aybala Binnur Sarı
Hilal Arslan
İrem Ülgen
Gülden Erzincanlıoğlu
Ali Şama
Esma Sibel Denek
Muhammed Enes Özkan
Munise Tuna Argun
Emre Bektaş
Yalçın Kaya
Özge Eroğlu
Mehlike Gökmen

başa dön

2013 Mezunları 

Çiğdem Uçar
Sevban Uludağ
Murat Kaya
Süleyman Akbulak
Ferhat Yeler
Lefize Başbuğ
Mesut Kuruot
Hande Gülenç
Ece Yücel
Sevil Coşgun
Ahmet Doğan
Önder Yağız
Sevil Ergül
Efe Tokgöz
Ayşegül Açık
Ayşe Beyza Demir
Buse Göçmen
Ayşe Yılmaz
Begüm Tarkın
Seda Koçak
Rabia Yetkin
Mustafa Alper Şahin
Gizem Tekin
Esat Emre Koç
Irmak Akgül
Esra Yavuz
Zeynep Adakçi
Taylan Dolu
Büşra Burcu Yılmaz
Başak Keskin
Ece Öztürk
Didem Çınar
Kerem Nadir İnce
Berrak Biçerer
Songül Göden
Burcu Çetin
Yakup Baksay
Efe Gümüşlü
Halime Kayır
Merve Şahan
Mehmet Gençosmanoğulları
Pelin Duman
Kübra Bahçekapılı
Pelin Nur Yazıcı
İsmail Yiğit Seçkin
Aysu Yurduşen
Songül Avcı

başa dön 

2014 Mezunları

Esma Yılmaz
Hasan Enes Günel
Görkem Akkuş
Cansu Tepe
Ezgi Aşırok
İrem Erdoğan
Zeynep Göde
Gonca Melek Özkan
Ebru Ada
Ceyda Babaoğlu
Senem Aydın
Aygül Yılmaz
Fatma Dilara Sağer
Seren Sönmez
Bensu Coşkun
Yusuf Özdemir
Gülsüm Ulus
Irmak Batı Onay
Begüm Önderer
Sevde Kübra Ay
Büşra Kunt
Emre Aras
Zeynep Melike Ülkü
Mehtap Özer
Ekrem Emre Ünlü
Ziynet Sezen Us
Ulviye Hastürk
Munkhjargal Dorjpurev
Nadin İskenderoğlu
Asiye Irmak Özkan
Fatma Deniz Zorer

başa dön 

2015 Mezunları

Gülce Umay Özkan
Münevver Ebru Ebe
Damla Sökmen
Özlem Kaplan
Sedat Durel
Ayşe Ekin Uzunhasanoğlu
Ezgi Şimşek
Demet Turgut
Birgül Bilgin
Gökçen Angı
Güneş Ertaş 
Sevgi Özden Kılıç
Övünç Arzoğlu
Ahmet Fatih Engin
Selvi Gizem Birmo
Banu Kılıç
Gizem Ceylan
Irmak Darcan
İrem Sekizelma
Ayşe Özlem Yar
Özden Cengiz
Aybike Haşhaş
İrem Verim
Kübra Şimşek
Eren Karataş
Mesude Mine Ecevit
Kübra Ejderoğlu
Sevgican Koç
Emel Genç
Safiye Can
Duygu Hazal Akçalı
Elif Kar
Selin Türksoy
Merve Alkan
Muhammet Sırrı Abanoz
Semahat Fulya Korkmaz

başa dön

2016 Mezunları

Eda Tutucu
İlkay Erdoğan
Seden Atam
Sercan Bulat
Kaan Küçükyılmaz
Özdem Palavan
Yunus Tuğberk Cirit
Zeki Baydar
Aylin Esmer
Ceren Alyanak
Fatma Şeyma Erdoğan
Fulya Eriş
Merve Martin
Övgü Eşer
Pelin Su Cavga
Sevim Tuğçe Kula
Asude Tamçakır
Osman Şevket Kara
Samet Tüter
Hayrunnisa Gözütok
Alper Şişman
Aslı Atay
Aylin Hocaoğlu
Bengisu Evrensel
Buket Karabaş
Büşra Yakupoğlu
Ceren Kaya
Ece Öztürk
Fatma Damarhan
Naciye Özen
Zümrüt Buse Akdeniz
Esra Sema Eren
Yeşim Aydın
Sefer Kanbur
Tuğba Gök
Aylin Gürel
Burcu Pala
Emine Duman
Gökşen Pekyavaş
Hasan Barış Sümen
Seçkin Çidam
Selda Sezen
Şeyma Doğan

başa dön

2017 Mezunları

Melike Özdemir
Aybüke Karaoğlu
Yasemin İbek
Ali Haydar Bilgili
Berkay Reşit Özcengiz
Fatma Şirin Kalaycı
Nefel Kaya
Şehnaz Saltan
Vildan Şahin
Zeynep Yılmaz

başa dön

Bu sayfa Çevre Mühendisliği tarafından en son 29.05.2017 15:32:23 tarihinde güncellenmiştir.